Brigáda - kácení stromů

Datum konání:
19.3.2016

!! Důležité oznámení pro občany !!

Chtěli bychom obnovit výsadbu stromů podél silnice, jež spojuje obce Přepeře a Dobšín.

Abychom mohli výsadbu realizovat, je nutné vykácet stávající staré stromy a kompletně to podél silnice vyčistit.

Dne 19. března od 8:30 (sraz u obecního úřadu) se uskuteční brigáda a doufáme, že se nám pokusí během tohoto dne vyčistit celou pravou stranu (směr od Přepeř).

Proto Vás prosíme o pomoc, každá ruka je pro nás velice důležitá a čím více nás bude, tím rychleji to zvládneme. Věnujte prosím své obci jeden den ze svého volného času.

Kdo se bude brigády účastnit, bude mít možnost si pokácené dřevo odvést.

Samozřejmě pro Vás bude zajištěno občerstvení.

@ Kdo má motorovou pilu, tak s sebou, benzín Vám bude zaplacen.