Sběr nebezpečného odpadu 17.9.2022 v 15:15hod

17.9.2022
Datum ukončení:
18.9.2022

SBĚR  NEBEZPEČNÉHO ODPADU se koná v sobotu 17. září 2022  v 15:15 hodin u prodejny v Přepeřích.

Odpad je nutné přivážet na místo sběru osobně v tento čas, občanský průkaz s sebou.
Je zakázáno odkládat odpady před příjezdem mobilní sběrny.

Do nebezpečného odpadu patří:
léky, domácí chemikálie, zbytky barev a obaly od barev, akumulátory, baterie, články a zářivky, použité motorové oleje v uzavřených nádobách, olejové filtry, pesticidy, léčiva.

POZOR! Vše řádné označeno v uzavřených obalech a v objemu odpovídající provozu běžné domácnosti.

NEBUDE přijímáno: televizory, počítače, monitory, tiskárny, ledničky, zářivky a drobné elektrozařízení.
Dále do svozu nejsou přijímány odpady stavebního charakteru, dále asfalt, eternit, azbest, stavební omítky, lepidla, směsi atp. a nebezpečné odpady z podnikatelské činnosti.